UAB “Kilikija” – didžiausia Lavašo gamintoja Lietuvoje. Kilikijos Lavašas pasižymi kokybiškumu, geru skoniu bei tinkamumu kaip mažiems taip ir dideliems. 2016 metais gavo aukso medalį kategorijoje “Metų gaminys 2016” kaip vienas iš geriausių produktų šalyje.

Istorija

UAB “Kilikija” buvo įkurta 1999 metais Vilniuje. Steigėjai – verslininkai iš Armėnijos (šeimos verslas). Nuo 1999 m. palaipsniui, organizuojant gamybą, pagal Europos Sąjungos standartus, tačiau išlaikant 3 tūkstančių metų armėniškos kepimo duonos „Lavašo“ technologiją ir kokybę, UАB “Kilikija” nuo 2002 metų pasirašė sutartis ir realizuoja gaminamą produkciją Lietuvoje didžiuosiuose prekybos tinkluose: „MAXIMA“, „IKI“, „RIMI“ ir t.t. Bendradarbiavimas su prekybos tinklais iki šiol vykdomas sėkmingai, produkcija tiekiama centralizuotai į prekybos tinklų bazių sandelius. Taip pat gaminamas Lavašas yra teikiamas maitinimo-kulinarijos įstaigoms, restoranams, kebabinėms ir t.t. visoje Lietuvoje. Nuo 2017 metų pradėtas eksportas į Latviją, Suomiją, Vokietiją, Prancūziją, Ispaniją, JAV.

UАB “Kilikija” dėka, armėniška duona „Lavašas“ tapo masiniu gamybos produktu Lietuvos maisto rinkojė. Nepaisant gamybos sudėtingumo ir paties produkto įnoringumo, UАB “Kilikija” sugebėjo ištobulinti masinę produkto gamybą, kas leido Lietuvos gyventojams fantazuoti virtuvėje. 2010 m. buvo sukurtas forumo tinklapis www.lavašas.lt kuriame patys Lietuvos gyventojai pasidalino daugiau negu 150 receptais su lavašu.

Pradedant 2011 metais, kasmet, UАB “Kilikija” yra suteikiamas sertifikatas “Stipriausi Lietuvoje” nuo reitingų bendrovės “Creditinfo Lietuva”, kuri įvertino pasitikėjimą imonės ir kreditingumą, kaip AUKŠTĄ.

 

Daugiau informacijos bei kontaktai: